X

Mos i humbni memet/ Tërmeti që i nxorri bojën llustraxhiut Veliaj

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Fotot e rralla të Teatrit Kombëtar në shkurtin e ‘46-ës me fasadën ballore dhe ballkonin që nuk është më

Publikohen dy foto të rralla të Teatrit Kombëtar që i përkasin shkurtit të vitit 1946, kur aty zhvillohej gjyqi ndaj...

Close