X

Humb mundësinë të bëhet pjesë e ‘Italia1’, Kejvina Kthellën e pengoi “Dance with me” (FOTO+VIDEO)


Kejvina Kthella është tashmë një prej personazheve më të përfolur në median rozë, për shkak të jetës që ajo bën.

Ajo tashmë është bërë pjesë e spektaklit “Dance With me”, dhe së fundmi në media u publikua një video, e emisionit “La Pupa e il Secchione e Viceversa” ku Kthella shfaqej duke folur italisht e veshur vetëm me bikini.

Pas kësaj video u mendua se velina shqiptare do të bëhej pjesë e televizionit italian, por këtë gjë e ka mohuar vërtet ajo.

Sipas ‘Xing.al’, Kejvina ka zbuluar se shkak për mos angazhimin në emisionin italian ishte pjesëmarrja në “Dance with me”, prandaj dhe nuk ka mundur të marrë pjesë.

Ky emision italian do të nis transmetimin në janar të 2020 nën moderimin e Paolo Ruffini.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Ndihmoi dy familjet e prekura nga tërmeti, Bebe Rexhës nuk i ndahet shpirti nga Shqipëria, jep lajmin e papritur

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha së fundmi vizitoi Shqipërinë pas tërmetit tragjik që preku vendin tonë...

Close