X

FOTO/ Kejsi zbulon emrin e personit që bisedon një orë në telefon: Më je bërë si e shtëpisë


Ish e dashura e Stresit, Kejsi është një ndër emrat më të përfolur në median rozë.
Edhe pse të ndarë prej muajsh tashmë, secili prej tyre dërgon apo publikon mesazhe të koduara në rrjetet sociale.

Së fundmi Kejsi ka ripublikuar foton që ka postuar mikja e saj në Instastory. Nga fotoja kuptohet që dy shoqet kanë biseduar gjatë me njëra-tjetrën për më shumë se një orë, duke i thënë ish-partneres së Stresit: Më je bërë si e shtëpisë.

Në foton që ajo ka publikuar i ka bërë tag Kejsit dhe, kjo e fundit mbi foton e saj ka shkruar: Sa llafe që ke.

Duket qartë që kjo është një shaka mes shoqesh, pasi mbi të gjitha të dyja kanë treguar sesa kohë kalojnë sëbashku, edhe në celular shpenzojnë mbi një orë duke komunikuar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Askush nuk e zë vendin e tij”, Ori Nebiaj flet hapur për dashurinë me Islin: Një djalë fantastik

Dyshja e “Wake Up”, Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë ndër moderatorët më të dashur për publikun shqiptar. Duke u...

Close