X

Ky është zëvendësuesi i Renato Mekollit në Hell’s Kitchen

Vetëm pak orë më parë skenaristja e emisionit Hell’s Kitchen bëri me dije se shefi i kuzhinës Reanto Mekolli do të largohej në mes të sezonit nga ky edicion. Gjithashtu ajo bëri me dije dhe emrin e një shefi tjetër kuzhine që do ta zëvendësonte i cili është Alsi Sinanaj, një emër jo i njohur për publikun shqiptar. Ndërkohë ende nuk dihet arsyeja e vërtetë e largimin të Renatos nga ky emision të cilin e kishte aq pasion.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
E papritur/ Renato Mekolli braktis Top Channel, “Kuzhina e djallit” gjen zëvendësuesin e tij

E papritur në këtë mes sezoni, por duket se Renato Mekolli nuk do të jetë më pjesë e “Hell’s Kitchen”....

Close