X

Atentati ndaj vëllezërve në Tepelenë, gjendet makina që kanë përdorur autorët

Gjendet makina që është përdorur në atentatin e djeshëm në Tepelenë, ku u vra një nga vëllezërit Bresho, dhe tjetri mbeti i plagosur rëndë.

Burime bëjnë me dije se makina që është përdorur në krim, është gjetur në afërsi të fshatit Bënç, ku autori ka tentuar që ta hedhë në lumë.

Fshati Bënç ndodhet shumë pranë qytetit të Tepelenës, ku ndodhi edhe krimi.

Kujtojmë se Arturo Bresho ka ndërruar jetë ndërsa Artan Bresho, ndodhet në Spitalin “Omer Nishani” në Gjirokastër jashtë rrezikut për jetën.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Do të bëjmë që mos të gjejë vrimë miu as atje në azil”, gazetari bën thirrje: Të arrestohet Spartak Braho!

Gazetari Emin Azemi ka reaguar shumë ashpër ndaj kanosjes me jetë që, Spartak Braho ka bërë publikisht ndaj shkrimtarit Agron...

Close