X

Video/ I quajti Dakon “xhuxh” dhe kërkoi llogari, Edi Rama përzë me ulërima dhe intimidon banoren

Kryeministri Edi Rama, ka shfaqur edhe njëherë karakterin e tij të vërtetë, sa herë qytetarët i kërkojnë llogari për veprimet e tij dhe bashkëpunëtorëve të tij të afërt.

Një banore, i ka kërkuar llogari kryeministrit, se përse Vangjush Dako ka firmosur lejen për pallatin që pësoi dëmtime. Rama u xhindos me banoren dhe nisi t’i ulërasë, duke e përzënë nga takimi dhe duke dëshmuar se askush nuk mund të guxojë të kërkojë llogari për veprimet e bashkëpunëtorit të tij, të shpallur non grata nga SHBA, Vangjush Dako. /TPZ.al/

VIDEO:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in KRYESORE, LAJME, VIDEO
Pamje të dhimbshme shumë pranë Tiranës/ Këlliçi: Asnjë ndihmë dhe asnjë kontakt nga bashkia apo qeveria

Kreu dhe anëtarë të Forumit Rinor të Partisë Demokratike vijojnë aksionin e tyre për t’ju ardhur në ndihmë banorëve të...

Close