X

Megan Rapinoe fiton “Topin e Artë” për femra

Kapitenia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Megan Rapinoe, e cila udhëhoqi skuadrën në fitoren e titullit botëror, ka merituar çmimin e madh duke u bërë e dyta në histori pas Ada Hegerberg.

Megan Rapinoe la pas anglezen Bronze dhe patrioten Aleks Morgan.

Rapinoe, e cila nuk mund të ishte e pranishme në mbrëmje, i përshëndeti të gjithë të pranishmit me një video nga SHBA-ja.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Qeveria mbyll portale dhe faqe në rrjetet sociale, Basha: Censura ndaj medias dhe kërcënimi i gazetarëve, kriminale!

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, reagon pas mbylljes se disa portaleve dhe kërcënimit të vazhdueshëm të qeverisë ndaj gazetarëve. Përmes...

Close