X

VIDEO/ Tentoi të ngjitej në skenë pa përdorur shkallët, rrëzohet Merkel


Kancelarja gjermane, Angela Merkel është rrëzuar teksa po bëhej gati të ngjitej në skenë pranë foltores.

Mirëpo, gruaja e hekurt u përpoq ta kalonte me humor këtë situatë duke thënë: “Herën tjetër do të përdor shkallët”.

Merkel besoi se mund të ngjitej në skenë pa përdorur shkallët, por që në fund rezultoi se skena ishte shumë e lartë për të, duke e bërë që të humbiste për një çast ekuilibrin.

Kujtojmë se kancelarja gjermane gjatë muajve të fundit është detyruar në disa raste të qëndrojë e ulur gjatë këndimit të himnit, për shkak të problemeve shëndetësore.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BOTA, LAJME
“Burg për ndërtuesit, arkitektët, supervizorët”, Rama tregon kush do jenë familjet që do strehohen të parat

Në mbledhjen e sotme të qeverisë, kryeministri Edi Rama ashpërsoi gjuhën kur foli për ndërtuesit dhe lejet e dhëna për...

Close