X

LAJM I FUNDIT/ Tërmeti shkund sërish Tiranën dhe Durrësin

Një tjetër lëkundje e fuqishme është ndjerë në Tiranë dhe Durrës në orën 21:53.

Raportohet se ky tërmet ka qenë me magnitudë 4.5 rihter, me epiqendër në Durrës.

Shqipëria nuk po gjen paqe, që prej ditës së martë kur u godit nga një tërmet me magnitudë 6.3 rihter.

 

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Video/ Babai shpërthen në lot para Bashës: Po tallen me ne, i kam fëmijët te psikologu

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka parë nga afër situatën e rëndë në Durrës dhe në Shkozet, ndërsa ka...

Close