X

Inter reagon me një mesazh prekës pas tërmetit në Shqipëri

Pas Lacios, Romës, Napolit dhe Milanit, edhe Interi ka reaguar me një postim në faqen zyrtare në Twitter, duke shprehur solidaritetin dhe mbështetjen, për momentin tragjik që po kalon Shqipëria.

“Në Shqipëri ka shumë tifozë të Interit. Për ata, të dashurit e tyre dhe gjithë popullin shqiptar, shkojnë mendimet tona në këto ditë shumë të vështira”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
FOTOT/ Alarmi: Çahen kolonat e një pallati te “Kodra e Diellit” në Tiranë

Kolonat e një pallati pranë Kopështit Botanik në Tiranë raportohet se kanë pësuar krisje nga lëkundjet sizmike të ditëve të...

Close