X

Ndodh mrekullia!/ Nxirret gjallë nga rrënojat Klajdi Qato pas 20 orësh, familjarët shpërthejnë në lotë gëzimi

Klajdi Qato është shpëtuar dhe nxjerrë nga rrënojat pas 20 orësh. Ai është në gjendje shëndetësore të mirë dhe është transportuar drejt spitalit.

Ekipet e shpëtimit po punonin intensivisht për nxjerrjen e 25 vjeçarit, i cili mbeti i bllokuar për 20 orë poshtë rrënojave të vilës Palma në Durrës.

Në momentin që i riu ka dalë nga rrënojat ka patur duartrokitje të shumta për ekipin e shpëtimit dhe familjarët e tij kanë shpërthyer në lotë gëzimi

VIDEO:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME, VIDEO
Prekëse/ Gruaja me kancer nga Kosova dhuron 50 euro për banorët e prekur nga tërmeti

Kosovarët kanë hapur dyert e shtëpive dhe banesave të tyre për të mirëpritur vëllezërit dhe motrat nga Shqipëria që kanë...

Close