X

FOTO/ Futbollisti kampion i botës me Francën solidarizohet me kombin tonë: Lutuni për Shqipërinë

Lutjet për Shqipërinë pas tërmetit shkatërrues, i ka shprehur edhe futbollisti kampion bote me Francën, Pol Pogba.

Mesfushori i Mançester Junajtid, ka postuar një foto të flamurit shqiptar të kthyer viral orët e fundit, ndërsa shkruan edhe: “Lutuni për Botën. Lutuni për Shqipërinë”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Tërmeti, këngëtarja shqiptare me famë botërore apelon për ndihmë, jep mesazhin befasues (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, apelon për ndihmë për Shqipërine e goditur nga tërmeti dhe ka hapur një...

Close