X

Alarmi për bombë te Sheshi Skënderbej, ja çfarë gjeti Policia brenda çantës së harruarKa rezultuar fals alarmi për bombë mëngjesin e sotëm në Sheshin Skënderbej, pasi një çantë e braktisur u gjet dhe shkaktoi panik tek qytetarët që kanë lajmëruar policinë.

Pas verifikimeve në terren, policia gjeti brenda çantës të harruar me gjasë në qendër të kryeqytetit, vetëm vegla pune.

Alarm për bombë te bulevardi “Zogu I”, qytetari njoftoi policinë se …

Alarm për bombë te bulevardi “Zogu I” ne Tirane. Ka qene nje qytetar ai qe vuri alarmin duke bere edhe njoftimin ne polici.

“News 24” raporton se shkak per panikun eshte bere nje cante e dyshimte qe eshte pare ne bulevard.

Pasi eshte njoftuar, policia eshte vene ne levizje, ka shkruar ne vendin ku eshte konstatuar canta e dyshimte dhe ka vendosur perimetrin e sigurisë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Mimi Kodheli mesazh për të rinjtë/ Mos ikni nga Shqipëria,jashtë je si robot, vetëm punë!’

E ftuar në emsionin “Ditë e Re” në RTV Ora, Mimi Kodheli tregon nëse Shqipëria është një vend i mirë...

Close