X

Sherr në Gjirokastër, plagoset rëndë një person

Një sherr mes dy tepelenasve ka ndodhur në Gjirokastër. Policia njofton se ka mbetur i plagosur rëndë një person, i cili është transportuar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Njoftimi i policisë

Në vendin e quajtur Ish Agjensia e Udhëtarëve Gjirokastër shtetasi E.B, 39 vjeç, banues në Tepelenë, pas një konflikti të çastit ka goditur me grusht shtetasin Xh.H., 68 vjeç, banues në Tepelenë, i cili është rrëzuar në tokë dhe dëmtuar në kokë.

Shtetasi Xh.H., u transportua në spitalin e Traumës Tiranë.

Shtetasi E.B., është larguar nga vendi i ngjarjes, ku menjëherë sherbimet e Policisë janë vënë në ndjekje të tij.

Nga bashkëpunimi midis Komisariatit të Policisë Gjirokastër dhe Komisariatit të Policisë Tepelenë është bërë e mundur kapja e këtij shtetasi, i cili po shoqërohet për në ambjentet e Komisariatit të Policisë Gjirokastër për të vijuar procedurat e mëtejshme.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Do të q* robt! Më kanë paguar 500 euro për të të kapur”, si u tmerruan qytetarët nga telefonatat MISTERIOZE: Bëra gabim, të më dënojë ligji

Epo jo të gjithë e përdorin telefonin për të pasur një komunikim pozitiv. Ndonjë mund ta shfrytëzojë t’i bjerë pa...

Close