X

VIDEO/ “Sherr” mes dy mikeshave të ngushta, Xhemi i kthehet keq moderatores: Hë Arbana ke lënë takim, ku je?


Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, janë dy moderatoret që prej vitesh kanë një shoqëri të ngushtë e të sinqertë mes tyre.

 

View this post on Instagram

 

Kam shoqen me silly ne bote 😂😂😂 @xhemishehu_

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on


Ata vazhdimisht publikojnë foto apo video teksa ndajnë shumë momente me njëra-tjetrën, ndërsa sëfundmi Arbana ka ndarë me ndjekësit e saj një moment sa qesharak e të bukur me miken e saj, Xhemin.

“Hë Arbana ke lënë takim me mua, ku je, ku jeeeeeee? Jam në parkim, po të pres ty”-dëgjohet zëri Xhemit në video por në sfond është koka e një gjirafe, ashtu siç e quajti edhe vet moderatorja veten kur Arbana tha se nuk kam shoqe tjetër veç Xhemit.

“Kam shoqen me silly ne bote @xhemishehu”-shkruan Arbana krahas videos.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Energji e keqe, poshtërsi m*ti”/ Kejvina Kthella reagon pas kritikave për lidhjen me Redjan Rrajën, mesazhi që jep

Kjevina Kthella është tashmë në qendër të mediave. Pas lidhjes së saj me Redjan Rrajën ajo është bërë edhe pjesë...

Close