X

FOTO/ Muharrem Ahmeti sfidon sëmundjen, i rikthehet fuqishëm muzikës


Këngëtari i mirënjohur Muharrem Ahmeti, është një ndër këngëtaret më të dashur për publikun shqiptar, i cili sëfundmi ka kaluar në një gjendje të rëndë shëndetësore, por fatmirësisht është mësuar se i është rikthyer jetës normale.

Në lidhje me gjendjen shëndetësore të këngëtarit ka reaguar edhe miku i tij Kristian Xhaferaj, i cili i kërkoi nga çdo fans që të lutej për shëndetin e Muharremit.

E sëfundmi ka qenë këngëtarja e njohur, Alida Duka e cila ka bërë me dije lajmin e shumë pritur se Muharremi i është rikthyer muzikës.

Këtë e kemi parë përmes disa postimeve në rrjetet sociale nga ku tregon se sëbashku me Muharrem Ahmetin do të këndojnë në një klub nate në Manchester.

Me siguri ky lajm është pritur mjaftë mirë jo vetëm nga fansat e këngëtarit por nga të gjithë shqiptarët.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ “Sherr” mes dy mikeshave të ngushta, Xhemi i kthehet keq moderatores: Hë Arbana ke lënë takim, ku je?

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, janë dy moderatoret që prej vitesh kanë një shoqëri të ngushtë e të sinqertë mes...

Close