X

Dua Lipa, e para shqiptare në revistën ‘Beat’ (Foto)

Dua Lipa është emër shumë i suksesshëm në industrinë e muzikës dhe njëkohësisht e kërkuar edhe nga brendet e njohura. Këngëtaren shqiptare e shohim shumë shpesh edhe në kopertinat e revistave të njohura, e së fundi ajo pozoi për revistën “Beat”.

E veshur me një bluzë të bardhë, mbishkrimi i së cilës ishte “A e kam vëmendjen tuaj?”, Dua dukej shumë tërheqëse. Kujtojmë se Dua Lipa aktualisht po shijon suksesin e këngës “Don’t Start Now”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Cristiano Ronaldo është martuar në fshehtësi me Georgina Rodriguez në Marok?!

Prej rreth një viti në mediat rozë përflitet se Ronaldo do të martohet me partneren e tij, Georgina Rodriguez. Sipas...

Close