X

U largua me sherr nga Top Channel bashkë me gruan, zbulohet lëvizja e radhës e Florian Agalliut


Në fund të muajit Tetor, u bë e ditur se moderatori i njohur Florian Agalliu, pas dy sezonesh në emisionin “Në shtëpinë tonë”, ka vendosur të largohet përfundimisht nga ekrani i ‘Top Channel’.

Bashkë me të edhe e shoqja, Renisa Shabani. Ato kanë ndërprerë kontratën televizive dhe duke filluar nga Janari nuk do të duken më në ekranin e Topit.

Floriani zbuloi mbrëmë në ‘Dance with me’ se ku do e shohim së shpejti. Ai konfirmoi lajmin e largimit dhe tregoi se po punon me dy projekte të reja në televizionin “Ora News”.

Njëri ndër projektet do të jetë i ngjashëm me emisionin italian “Scherzi a parte” me kamera të fshehta. Më shumë detaje do të zbulohen në ditët në vijim

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
I bëri dedikim vajzës misterioze/ Rezart Veleshnja nuk ndalet, i shpreh dashurinë: Të dua…(FOTO)

Aktori i mirënjohur Rezart Veleshnja është një ndër figurat e ekranit shqiptar që pëlqehet dhe ndiqet shumë në rrjetet sociale....

Close