X

FOTO/ Kejsit nuk i ndahet shpirti nga Stresi, na habiti të gjithëve me vendimin e papritur


Të ndarë tashmë prej kohësh Kejsi dhe Stresi vazhdojnë t’i dërgojnë mesazhe të koduara njëri-tjetrit edhe në heshtje përmes postimeve që bëjnë në rrjetet sociale.

Kanë qenë shumë detaje që lënë të dyshohet se çifti me shumë gjasa mund të rikthehen, kjo pasi edhe vet Stresi ngriti shumë dyshime duke thënë se akoma është i martuar ligjërisht me Kejsin.

Ndërsa Kejsi nga ana tjetër, po vepron në të njëjtën mënyrë duke bërë veprime dhe lëvizje që i dedikohen Stresit.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në Instastory ku shfaqet e kuruar deri në detaje, dhe ajo që bie në sy është varësja që ish-partnerja e Stresit mban në qafë.

Një varëse me gërmën “A”, që me shumë gjasa i referohet emrit të vërtetë të reperit, Arkimed.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Gati për tjetrën”/ Ç’po kurdisin Albi Nako me Elvana Gjatën, s’mungojnë të qeshurat (FOTO)

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka sjellë gjithmonë këngë në tregun shqiptar, të cilat më pas janë kthyer në hite....

Close