X

“Divorci i pashmangshëm”, mediat italiane plasin “bombën”: Edi Reja nuk do të jetë më trajneri i Shqipërisë!


Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat italiane. Bëhet fjalë për trajnerin e Kombëtares, Edi Reja!

Sipas prestigjiozes italiane, “Gazzetta dello Sport”, Edi Reja nuk do të jetë më trajner i Shqipërisë.

I njëjti burim raporton se kontrata e trajnerit italian ka përfunduar në ndeshjen ndaj Francës dhe nuk do të rinovohet më.

“Ndërkohë trajneri Reja po mbyll eksperiencën shqiptare.

Kontrata ka mbaruar në ndeshjen e fundit kualifikuese. Trajneri do të takohet me presidentin e federatës por divorci duket i paevitueshëm”, shkruan “Gazzetta dello Sport”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Arrestohet në doganën e Muriqanit biznesmeni, çfarë u gjet në punishten e tij (EMRI)

Nga Policia, në pikën kufitare të Muriqanit është arrestuar biznesmeni Gëzim Bala, 61-vjeç. Sipas Policisë ai është arrestuar pasi në...

Close