X

Arrihet marrëveshja me FSHF-në, Reja edhe për katër vite në krye të kuqezinjve

Është arritur marrëveshja mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe Edi Rejës.

Trajneri italian ka firmosur një kontratë 4-vjeçare me kombëtaren shqiptare.

Tekniku 74-vjeçar në katër vitet e qëndrimit të tij do të përfitojë rreth 1.2 milionë euro.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Duterte tjetër ‘çmenduri’, në Filipine do të arrestohen përdoruesit e cigareve elektronike

Filipine do të ndalojë përdorimin dhe importimin e cigareve elektronike dhe do të arrestojë këdo që i përdorë ato, tha...

Close