X

VIDEO/ “Ik p*rdhu, mos na çaj …”, gazetari tregon reagimet më banale të qytetarëve që përballet në terren


Gazetari Klinton Zeqiraj ka qenë i ftuar sëfundmi në emisionin “Why Not” të Roza Latit, ku ka folur ndër të tjera edhe për punën e tij në emisionin “Stop” në Tv Klan.

Gjatë intervistës Roza e ka pyetur gazetarin se a ka hasur ndonjëherë vështirësi gjatë punës së tij.

“Po për shembull kur dal në terren, njerëzit më shohin shumë çuditshëm, ose kur ju bëj unë ndonjë pyetje provokuese, më kanë thënë ik ore pirdhu, ik e mos na çaj …”– tregon duke qeshur në fund gazetari.

E në fund ai thotë që ka pasur shumë raste të tilla, por që i ka kaluar me sportivitet dhe se nuk i ka problem aspak.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Të veshur kuq e zi, ja kush ishin VIP-at që mbështetën Shqipërinë në ndeshjen kundër Francës

Mbrëmjen e së dielës u zhvillua ndeshja Shqipëri-Francë, e para ndeshje që u shoqërua edhe me inaugurimin e stadiumit më...

Close