X

Me të në shtrat, Rezarta poston foton e rrallë me Ermal Hoxhën, e provokon me fjalë: Ora 12…ma jep tani dhuratën


Ditën e sotme këngëtarja Rezarta Shkurta feston ditëlindjen e saj duke mbushur 33 vjeçe.

Sigurisht që dhuratën më të madhe ditën e sotme ajo e ka pritur nga bashkëshorti i saj, nipi i diktatorit Enver Hoxha, Ermali.

Por këngëtarja nuk ka pritur për sot! Që dje në mesnatë, teksa rrinin në shtrat të dy, Rezarta i ka kërkuar që t’i japë dhuratën e rastit.

“Po i thoja: Ermal Hoxha se është ora 12:00 quhet dhe të ma japësh tani dhuratën, se nuk po më durohet,”-shkruan Rezarta.

Çifti është bashkë prej shumë vitesh dhe janë prindër të një vajze e cila quhet Hera.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ “Ik p*rdhu, mos na çaj …”, gazetari tregon reagimet më banale të qytetarëve që përballet në terren

Gazetari Klinton Zeqiraj ka qenë i ftuar sëfundmi në emisionin “Why Not” të Roza Latit, ku ka folur ndër të...

Close