X

FOTO/ Me biznese e me vilë superlukoze, Ermal Mamaqi tregon ‘sekretin’ për t’u bërë i pasur


Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka treguar sekretin se si një person mund të bëhet i pasur…vetëm duke punuar.

Në Instagram, Mamaqi ka postuar një foto me syze e me kostum duke shkruar se për shkak se punonte 16 orë në ditë kishte mjaftueshëm financa.

“Të punoj 16 orë në ditë, 7 ditë në javë, 52 javë në vit dhe njerëzit sërish më quajnë ME FAT!,”-shkruan Ermali.

Aktori i humorit ka bërë bujë disa muaj më parë pasi prezantoi vilën e tij në një prej zonave më të shtrenjta të Tiranës, duke u lënë të gjithë me gojë hapur për luksin që kishte zgjedhur.

Gjithashtu ai njihet si pronar i disa bizneseve, më i famshmi ai i organizimit të eventeve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Nuk ka receta për pesë minuta”, Renato Mekolli sulmon Arbana Osmanin: Kush e ka bërë këtë? Unë dua një orë në kuzhinë

Renato Mekolli kundra Arbana Osmanit. Mekolli është ngacmuar së fundmi për librin e tij ” ‘Sekretet e shijes’ , i...

Close