X

I bëri dedikim vajzës misterioze/ Rezart Veleshnja nuk ndalet, i shpreh dashurinë: Të dua…(FOTO)


Aktori i mirënjohur Rezart Veleshnja është një ndër figurat e ekranit shqiptar që pëlqehet dhe ndiqet shumë në rrjetet sociale.

Veleshnja është shumë aktiv në rrjetet sociale nga ku poston vazhdimisht momente të ndryshme nga jeta e tij.

Së fundmi përmes një postimi në Instastory ai ka treguar se nuk kishte shkuar në stadium si shumë miq e kolegë të tij, por zbuloi se kishte kaluar disa momente në një nga lokalet në kryeqytet sëbashku me zemrën e tij siç e quan edhe ai, por pa e zbuluar se kush është.

Në videon që ka ai ka publikuar shkruan: Edhe vet qesha pafund bashkë me M… love you babe.

Kujtojmë që edhe disa ditë më parë Rezarti publikoi një video, përmendi emrin Ana, si vajza që atij i ka vjedhur zemrën:

Këtë storyn e kam vetëm për ty, I love you bebi vogël, e di vetë ti, I love you Ana,’-shprehej Veleshnja.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Me biznese e me vilë superlukoze, Ermal Mamaqi tregon ‘sekretin’ për t’u bërë i pasur

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka treguar sekretin se si një person mund të bëhet i pasur…vetëm duke punuar. Në...

Close