X

FOTO/ U nda me Rudina Dembacajn, Aleksi rrëfen ‘dramën’: Sa lava makinën…


Divorci i aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj, është kthyer tashmë në lajmin kryesor të portaleve rozë në Shqipëri.

Siç edhe u aludua në media, Rudina ka nisur një romancë të re me ish-deputetin Mark Frroku.

Bashkëshorti i saj ende ligjërisht, Aleksandri me profesion mekanik ndan hera-herës në rrjetet sociale momente nga përditshmëria e tij.

Jo më larg se sot, ai ka postuar në rrjetet sociale, një “meme” lidhur me profesionin e tij, ku thotë se çfarë i ndodh zakonisht kur sapo lan makinën dhe nis shiu.

Postimi i Aleksandër Varfajt:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Me të në shtrat, Rezarta poston foton e rrallë me Ermal Hoxhën, e provokon me fjalë: Ora 12…ma jep tani dhuratën

Ditën e sotme këngëtarja Rezarta Shkurta feston ditëlindjen e saj duke mbushur 33 vjeçe. Sigurisht që dhuratën më të madhe...

Close