X

“Zerkën e kam shpirt binjak”/ Dorëzohet Ronela, flet hapur për dashurinë: Kemi vuajtur e kemi qarë, rëndësi ka…


Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, ku gjatë lojërave dhe sfidave të ndryshme këngëtarja është pyetur edhe për Young Zerkën, për shkak se prej kohësh është përfolur që dyshja kanë një lidhje sëbashku.

Gjatë lojës “Ndaje ose haje” ajo është pyetur se çfarë është Zerka për të, e këngëtarja ka thënë pasi është menduar pak se është “shpirti binjak”.

Me këtë përgjigje Ronela ka sqaruar gjithçka se është në një marrëdhënie me Young Zerkën.

Ndërkohë kujtojmë që edhe ai dy javë më parë në një intervistë e ka quajtur Ronelën “shpirt binjak”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Do një grua të virgjër apo s’prish punë?” Klajdi Haruni habit me përgjigjen: E dua… ta dua!

Klajdi Haruni është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale nga...

Close