X

VIDEO/ “Tifozat Kuq e Zi” dhe “Plisat” dhurojnë spektakël, shikoni atmosferën fantastike pranë stadiumit

Kur duhen dhe afro 2 orë nga starti i ndeshjes, tifozët kanë nisur marshimin drejt “Air Albania”, teksa atmosfera jashtë saj duket tepër e zjarrtë.

Për këtë meritë kanë padyshim dy tifozeritë më besnike në mbështetje të Kombëtares, “TKZ” dhe “Plisat” e Prishtinës, të cilët me thirrjet e shumta, dhe këngët patriotike, kanë krijuar një atmosferë elektrizuese në rrugën e kryeqytetit. Për më tepër shikoni videot e mëposhtme:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Manipulime edhe në votimet për delegatë/ ‘Nën moton nga krimi, me krimin, për krimin, mbushin kutitë e votimit’

Ish kryeministri Sali Berisha vijon me publikimin e denoncimeve të qytetarëve dhe anëtarëve të Partisë Socialiste, sa i përket votimeve...

Close