X

Policia masa ekstreme, nuk lejon as futjen e gazetarëve (VIDEO)

Ndeshja Shqipëri Francë do akoma disa orë të fillojë, por masat e sigurisë në stadiumin “Air Albania” po bëhen gjithmonë e më shtrënguese.

Forca të shumta policia po rrethojnë impiantin e ri , dhe për momentin duken më shumë në numër se vetë tifozët që do të mbushin tribunat.

Por probleme po hasin edhe vetë gazetarët që kanë një akreditim ndeshjen. Kordoni i policisë në hyrje të stadiumit duket sikur nuk po i lejon disa prej tyre të hynë brenda perimetrit, madje edhe për këtë nuk dëgjojnë as këshillat e delegatit të UEFA.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Iu ndaluan flakadanët në kufi, reagojnë “ Plisat”: S’na ndalin intrigat, Shqipëria e shqiptarëve, jo e tradhtarëve

Pak më parë është bërë e ditur se tifogrupit nga Kosova, “Plisa”, në rrugëtimin e tyre drejt Tiranës ku do...

Close