X

VIDEO/ Ftoi djalin muskuloz në emision, Dajana Shabani e ‘humb’ sa herë ai e sheh: Më zgjidhet fustani


Etioni Reçi është i pasionuar pas sporteve ekstreme, kryesisht gara me makina. Prej vitesh, ai është marrë me gara të çmendura. Ditën e djeshme ai ka qenë i ftuar në emisionin “Casa del los 3s”, por është vënë në siklet nga moderatorja Dajana Shabani.

Ajo i ka thënë hapur se sa herë që ai sheh nga ana e saj, asaj i zgjidhet fustani por fatmirësisht nuk ka shkaktuar asnjë incident.

Dajana Shabani: Nuk e di pse Etion kur drejtohem tek ty zgjidhet fustani, ma beso nuk është fare me qëllim dhe të shof si çun xhaje, si vëlla, si të gjitha.

Etion Reçi: Unë thashë mashallah, nuk të mora në sysh.

Sapo ka treguar hallin e saj, Zogu me paruke rozë në kokë i është afruar për ta ndihmuar në mënyrë që të mos i mungonte asgjë.

“Kapeni me dorë mos ma hani në mësysh,”-ka shtuar ai.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Burri i akuzohet se ka mashtruar për 114 mln euro, habit Angela Martini: Më ndjekin shërbimet sekrete, po s’kam bërë gjë

Modelja e njohur Angela Martini ka qenë e ftuar në emisionin e humorit “Klanifornia”, ku edhe ka dhënë një intervistë...

Close