X

Memushaj: Nuk e nënvlerësuam Andorrën, bëmë një ndeshje të keqe

Ledian Memushaj u shpreh mjaft i zhgënjyer pas barazimit kundër Andorrës, duke u shprehur se nuk kishte nënvlerësim nga kuqezinjtë por ishte vetëm një ndeshje e keqe e bërë nga kuqezinjtë dhe u pësuan dy gola që nuk duheshin pësuar.

Në një prononcim për “Supersport”, ai u shpreh se Shqipëria duhej të luante më shpejt për të kërkuar fitoren dhe se ishte një ndeshje e dobët.

“Nuk kemi bërë ndeshje të mirë pasi kemi pësuar dy gola që nuk duheshin pësuar. Nuk kishim fat. Nuk e kemi nënvlerësuar ndeshjen pasi e dinim që ishte e vështirë. Duhet të luanim më shpejt në fushë”, tha Memushaj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in SPORT
Balaj: Të pësosh dy gola nga Andorra, nuk e di, por…

Shqipëria nuk arriti të merrte më shumë se një barazim 2-2 ndaj Andorrës, teksa Balaj u shpreh se se kuqezinjtë...

Close