X

“Gjithë ky çun me lekë”, Roza Lati na prezanton me mashkullin e saj të ëndrrave


Moderatorja Roza Lati, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto ose video të ndryshme nga përditshmëria, emisioni i saj e shumë të tjera.

Së fundmi moderatorja ka shpërndarë në Instastory një pjesë nga kënga e saj e preferuar. Kënga i drejtohet një djali simpatik, me sy blu dhe me lekë.

“I bukur simpatik, me sy bojëqielli po kalon. Hajde zemra e vogël më trego pak ku po shkon.

Ke dhe lekë gjithë ky çun, po kush t’ka lon ty në kom. Në telefon është mami se ka shkuar edhe pak vonë”, është pjesa e tekstit që Roza ka menduar të ndajë me ndjekësit e saj.

Mos vallë kjo është një mënyrë e moderatores për ta na prezantuar me karakteristikat e të dashurit të saj?

Ose karakteristikat që duhet të ketë një djalë për të qenë i dashuri i saj? Fansat në këtë përfundim kanë arritur.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Rudina Dembacaj e pranon publikisht: Po divorcohem nga burri

Prej dy muajsh jeta private e aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas...

Close