X

Foto/ Ky është 38-vjeçari që u vra me armë zjarri në Vlorë, u gjet i pajetë pranë banesës

Ky është 38-vjeçari Kreshnik Dashaj, që u gjet i pajetë ditën e sotme, në lagjen “Kushtrimi” të Vlorës, pranë banesës së tij. Dyshohet se është vrarë me armë zjarri.

Disa orë pas ngjarjes, policia doli me njoftim zyrtar, ku tha se pas hetimeve paraprake, në trupin e 38-vjeçarit, konkretisht në pjesën e pasme të shpatullës, është konstatuar një plagë, e cila dyshohet të jetë shkaktuar nga armë zjarri.

38-vjeçari punonte në një firmë këpucësh në qytetin e Vlorës dhe nga ana e policisë nuk njihet si person me precedent penal. Në Policinë e Vlorës është ngritur një grup i posaçëm hetimor me qëllim dokumentimin dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Amnesty International: Turqia arreston qindra kritikë të operacionit në Siri

Sipas organizatës ‘Amnesty International’, qindra persona janë arrestuar nga autoritetet në Turqi, pasi postuan komente në rrjete sociale, ku ngrinin...

Close