X

FOTO/ “Ju kam thënë nuk është njeri” Stresi postim epik pas publikimit të këngës së Florit: Është…


Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur Flori Mumajesi është një ndër emrat e muzikës shqiptare që pëlqehet dhe komentohet shumë për muzikën që ai bën.

Së fundmi ka publikuar edhe këngën e tij më të re “Thjesht të du”, këngë të cilën e konfirmoi se e kishte kënduar kohë më parë në një dasmë ndërsa tani e ka publikuar të plotë për publikun.

Kënga e tij ka thyer rekordet e klikimeve, pasi të gjithë të rinjtë gjejnë veten në tekstet dhe melodinë e krijuar nga ai.

Përpos suportit të fansave dhe kolegëve të tij këngëtar, ka rënë në sy sëfundmi statusi i reperit të njohur Stresi për këngën e Florit: Ju kam thënë është ufo për muzikë, s’është njeri.

Koment ky u shkruar mbi një foto nga kënga e Florit në You Tube që deri më tani ka arritur 43 mijë klikime.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Gjithë ky çun me lekë”, Roza Lati na prezanton me mashkullin e saj të ëndrrave

Moderatorja Roza Lati, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto ose video të ndryshme nga përditshmëria, emisioni...

Close