X

Pamjet shokuese, momenti kur policia shoqëron në mënyrë brutale pedagogun Ervin Goci

Mëngjesi i sotëm ka qenë vërtet traumatizues për banorët e Unazës së Re. IKMT dhe forca të shumta policore kanë “pushtuar” banesat e tyre dhe kanë nisur t’i shembin ato.

Gjatë aksionit brutal të policisë, ku u përdor edhe gaz lotsjellës, policia ka shoqëruar me forcë edhe pedagogun dhe aktivistin, Ervin Goci, i cili ka qenë duke shoqëruar banorët e Astirit në një kafene të zonës. Goci është ndër të paktët aktivistë dhe persona që iu gjendën në krah banorëve të Unazës. /TPZ.al/

VIDEO:

LEXO EDHE:

VIDEO/ Si do të realizohej vjedhja e 20 milionë eurove tek Unaza, nga xhepat e qytetarëve në Delaware!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME, VIDEO
Me ndërmjetësimin e Macron, Thaçi takon Vuçiç: Kosova e gatshme të vazhdojë dialogun

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një takim të ndërmjetësuar nga presidenti i Francës, Emmanuel Macron, ka takuar sot edhe...

Close