X

VINI RE!/ Lleshaj njofton të fortët nga televizori: Policia ju ndjek çdo ditë…

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka bërë një deklaratë mjaft interesante nga studio e emisionit “Opinion”. Lleshaj njoftoi nga ky emision, të gjithë të fortët e Shqipërisë, se policia i ndjek dhe mbikqyr ata çdo ditë.

“Policia e shtetit merret përditë me këta të fortët, i ndjek cdo ditë.
Por nuk mund ti kërkohen të gjitha policisë. Policia ka një milion gjëra që ka bërë, por ka edhe disa që nuk ka bërë“, u shpreh Lleshaj.

Është interesant fakti, që të fortët që kryejnë atentate mafioze, nuk kanë policë që i ndjekin, përderisa e çojnë veprimtarinë kriminale deri në fund.

/TPZ.al/

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Më prit dy deri në tre ditë”, babai i Alvin Berishës falënderon presidentin Meta për ndihmën

Babai i Alvin, Afrim Berisha, ka folur sot në emisionin “Open” në Top Channel për përpjekjet për lirimin e djalit...

Close