X

‘Dorëzohu se të vramë’, del FOTO nga vendngjarja, policia ndjek këmba-këmbës të fortin e Lezhës dhe qëllon me armë zjarri

Policia e Lezhës është angazhuar për kapjen e një personi të shpallur në kërkim, ndërkohë që janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri.

Nga të dhënat e para, mësohet se forcat e rendit kanë rrethuar zonën në vendin e quajtur nënstacioni elektrik, ndërkohë nuk dihen ende detaje nga ngjarja.

Një banore e zonës, e cila është bërë dëshmitare e ngjarjes, e cila tregon se ka parë një person teksa vraponte, pasi po ndiqej nga policia.

“I thoshin dorëzohu këtij personi që po ndiqnin. Policia hyri në oborr. Policia gjuajti me armë, i thoshte dorëzohu”, thotë gruaja./BW/

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
SMS-të që paralajmëruan luftën për Vorën, Balluku-Vorpsit: Me atë pallën flet?!

Agim Kajmaku, tashmë nuk është më në në krye të Bashkisë Vorë, pasi Prokuroria kërkon arrestimin e tij dhe dënimi...

Close