X

VIDEO/ Protestë kundër betonizimit të plazhit, qytetari shtrihet para betonierës në Sarandë


Një protestë kundër betonizimit të plazhit është zhvilluar në Sarandë, ku nuk kanë munguar as tensionet.

Një prej qytetarëve është shtrirë përpara betonierës, në mënyrë që të pengonte punën e saj.

Irritimi i qytetarëve vjen për shkak të betonizimit të plazhit të Centralit.

Firma kontraktore ka hedhur zhavorr tek pjesa e Centralit, dhe kjo ka sjellë dhe reagimin e fortë të qytetarit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ylli Rakipi: Në 30 vite mbërritëm në këtë degjenerim, me Ramën në krye! Vendi është në greminë, opozita të kuptojë se njerëzit po largohen

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin e Mustafa Nanos, Provokacija, ku ka folur për situatën politike në...

Close