X

VIDEO/ Aksident fatal në Lezhë, një i vdekur nga përplasja e makinës me motorin, dalin pamjet

Aksident i rëndë në aksin Lezhë- Shkoder në afërsi të Balldrenit. Mësohet se është përplasur një automjet me një motor. Nga aksidenti ka mbetur i vdekur një person.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
28 nëntori, Vetëvendosje njofton marshim për bashkim kombëtar në Tiranë

Këtë 28 nëntor,  Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë do të organizojë një marshim për bashkim të Shqipërisë dhe Kosovës....

Close