X

U nda nga Shkëlzeni? Armina Mevlani jep lajmin e madh, unazën ia jep… Jonida Maliqi: Po martohemi


Blogerja e njohur Armina Mevlani e ka pranuar vetë se ka nisur planet për martesë me të fejuarin e saj, djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin.

Por ka ndodhur ajo që nuk pritej!

Armina ka postuar foto të një unaze me gurë, të cilën e kishte të ngjashme me atë të Jonida Maliqit. Ato kanë postuar foto të të dyja unazave dhe poshtë shkruajnë se po martohen.

Të dyja vajzat janë prej kohësh në lidhje të gjata dhe të prezantuara për publikun.

armina prej vitesh është në një marrëdhënie me Shkëlzen Berishën, ndërsa Jonida sapo ka konfirmuar romancën e saj me aktorin Romeo Veshaj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
‘Jam burrë i martuar’, Kejsi e quan prostitutë brunen seksi që u puth me Stresin: Shpirt urime…(FOTO)

Stresi është ndarë prej disa muajsh me ish-të dashurën e tij, Kejsin. Pavarësisht ndarjes dyshja vazhdon të jetë në qendër...

Close