X

Kishin pirë alkool, tetë persona dhunojnë pronarin e lokalit në Pogradec, 40-vjeçari: Nuk i njihja fare, s’kam konflikte


Tetë persona kanë dhunuar një 40-vjeçar në lokalin e tij mbrëmjen e djeshme. Ngjarja mbrëmjen e djeshme në fshatin Dunicë të Pogradecit, pasi tetë agresorët kishin pirë alkool në lokalin e tij.

Pronari i dhunuar i lokalit u shpreh se nuk i njihte agresorët dhe nuk i kishte dhënë asnjë shkas për përplasje.

“Nuk i njihja dhunuesit, unë nuk kam konflikte,”-mësohet se është shprehur 40-vjeçari.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
VIDEO/ “Babi dua të takoj gjyshin”, më në fund realizohet takimi i shumëpritur i Alvin Berishës, momenti prekës kur i hidhet në qafë

11-vjeçari Alvin Berisha ka realizuar takimin e shumëpritur të tij me gjyshin, të cilin nuk e kishte harruar as për...

Close