X

Kemi dasmë? Klajdi Haruni i bën kërkesën e ndjerë Flori Mumajesit, këngëtari: Ta këndon vëllai jot


Kënga e re e Flori Mumajesit “Thjesht t’du”, ka trazuar shumë shpirtra për shkak të historisë që ajo ka.

E sigurisht që nuk mund të shpëtonte, Klajdi Haruni, i cili ka shprehur dëshirën për t’u martuar.

“Do të doja shumë të ishte kartolina e dasmës sime”, shkruan Klajdi i cili e ka marrë menjëherë përgjigjen e duhur nga Flori.

Shoku i tij i ngushtë nuk ka hezituar që t’i japë një përgjigje pozitive Klajdit: E këndon vëllai jot për ty dhe për atë do t’i shkëlqej sytë.

Klajdi është treguar gjithmonë shumë i rezervuar për jetën e tij private, por para pak ditësh la të kuptohej se ishte në një lidhje por pa zbuluar asnjë detaj tjetër.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ “Thjesht të du”, rikthehet fuqishëm Flori Mumajesi, publikon baladën më të bukur për të dashuruarit

Që prej fitores së “Këngës Magjike” me hitin “Plas” këngëtari Flori Mumajesi nuk u bë më i “gjallë” për publikun....

Close