X

FOTO-LAJM/ Dashuria s’ka gjini, dy vajza puthen në mes të Tiranës: Hatixheja e don’ Xhemilen!


Një foto të dy vajzave që puthen ka bërë xhiron e rrjetit në vend.

Fotoja është shpërndarë kudo, pasi në mes të natës dy vajza i kanë shprehur me gjeste dashurinë njëra-tjetrës.

Teksa pozonin para kamerës, të dyja vajzat mbanin para kamerës një pankartë në të cilën lexohej: Hatixheja e don Xhemilen!

Gjatë mbrëmjes së djeshje në Tiranë është organizuar një marshim i vajzave lesbike, që ka shkaktuar reagime të shumta.

FOTO:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Çadrat me vete, vijojnë reshjet e shiut

Moti sot parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura si dhe intervale të shkurtra me diell. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën...

Close