X

Fitoi një milion dollarë në lotari, burri nuk shkon të marrë çmimin, paratë pritet të…

Mund të duket e çuditshme, por një burrë i cili ka fituar lotarinë në SHBA, plot një milion dollarë, nuk ka shkuar të marrë paratë e tij.

Burri fatlum, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, fitoi çmimin e madh muajin e kaluar, ndërsa paratë janë ende në kompaninë e lotarisë.

Sipas drejtuesve të lotarisë, paratë nuk mund të qëndrojnë aty përgjithmonë dhe nëse burri nuk shfaqet së shpejti, çmimi i madh do të luhet edhe njëherë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
E pazakontë/ Pësoi vdekje klinike, i burgosuri në gjykatë: Më lironi e kam kryer dënimin

Një 66-vjeçar, i cili vuante një dënim të përjetshëm në SHBA, tha se duhej të lirohej, pasi pësoi vdekje klinike,...

Close