X

Tentoi të fusë 60 gramë kanabis, arrestohet punonjësi i burgut të Rrogozhinës (Emri)

Një punonjës i burgut të Rrogozhinës është arrestuar mbrëmjen e sotme, pasi po tentoi të fuste drogë në qeli.

Mësohet se në pranga është vënë Pëllumb Sinani, të cilit iu gjetën 60 gramë kanabis. Policia po heton lidhur me këtë ngjarje.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Rasti skandaloz i abuzimit me të miturën në Kosovë, dyshohen se janë të përfshirë tre profesorë, një rreshter policie dhe një zyrtar

Në aktakuzën e Prokurorisë për rastin në Drenas shfaqen detaje e prova në lidhje me keqpërdorimin seksual të së miturës....

Close