X

Minishengeni Ballkanik, Vuçiç fton Kosovën, Bosnjën dhe Malin e Zi: Heqja e doganës midis shteteve ka rëndësi për Serbinë

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, ka ftuar në Kosovën, Bosnjën dhe Malin e Zi në bisedime për mini-shengenin ballkanik.

“E rëndësishme për Serbinë është heqja e doganës midis shteteve”, ka thënë Vuçiç.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BALLKAN, LAJME
Kombëtarja e femrave humbet thellë me Skocinë

As rikthimi në stol i trajnerit Armir Grima nuk ndikoi pozitivisht te Kombëtarja shqiptare e femrave. Vajzat kuqezi pësuan një...

Close