X

“Kisha gishtat me sherbet”/Çmendina zbulon “mesazhet” sekrete të Bashës me demokratët


Çmendina Dublim ka postuar sagën e radhës së mesazheve sekrete, kësaj radhe mes opozitës së vendit.

“Çimka” kësaj radhe është vendosur në telefonin e demokratëve, të cilët diskutojnë rreth aksionit opozitar.

Në video, kryedemokrati Lulzim Basha flet njëkohësisht me të besuarit e tij brenda partisë, me liderin historik të PD-së, Sali Berishën dhe bën marrëveshje me kryeministrin Edi Rama.

Në mesazhe nuk ka munguar ironia edhe me zakonet ditorë të kryedemokratit Basha.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
“Rrugë të mbarë ku*vë”, ish-shoqja sulmon Kejvina Kthjellën pas marrjes në polici për atentatin ndaj Arjan Ndojit

Kejvina Kthjella është marrë në pyetje një ditë më parë në polici, pasi kishte pasur telefonata të shumta me Redjan...

Close