X

Franceska Jaçe harron të veshë të brendshmet, poston foto provokuese


Françeska Jaçe ka tërhequr gjithnjë vëmendjen me format e saj super-seksi.

Këtë gjë ka bërë edhe së fundmi me disa foto që ka postuar në Instagram.

Në këtë set fotografik që ka realizuar ajo është shfaqur mjaft provokuese, e veshur me një fustan të gjatë, të çarë deri në kofshë dhe që të jep idenë që bukuroshja Jaçe nuk ka veshur të brendshme.

 

View this post on Instagram

 

DESIRE 💜

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Einxhel Shkira shijon shoqërimin në polici të Kejvinës: Rrugë të mbarë

Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo...

Close