X

FOTO/ Mediat rozë aluduan për një histori të re dashurie, reagon Stresi


Të mërkurën këngëtari i njohur Stresi publikoi në Instagram një video së bashku me një vajzë që kërcente në një klub nate. Dhe menjëherë pas kësaj mediat rozë shkruan se këngëtari pas ndarjes nga Keisi ka nisur një histori dashurie me një vajzë tjetër dhe i dhuronte puthje asaj.

Por kjo gjë ka irrituar në maksimum reperin shqiptar i cili ka reaguar me një status në Instastory.

“Jeni shumë media fundërrina ju media rozë, ju q*** listën e dasmës, nuk guxon robi të dal nga shtëpia”- shkruan ai duke postuar lajmin se ai ishte parë në klub me një vajzë tjetër.

Kujtojmë që ai dhe ish-bashkëshortja e tij, Keisi kohët e fundit kanë qenë pjesë e mediave rozë për shkak të ndarjes së tyre.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Franceska Jaçe harron të veshë të brendshmet, poston foto provokuese

Françeska Jaçe ka tërhequr gjithnjë vëmendjen me format e saj super-seksi. Këtë gjë ka bërë edhe së fundmi me disa...

Close