X

FOTO/ E gjitha prej ari, e bija e Trump ‘çmend’ mbretërit


Ivanka Trump mori pjesë mbrëmë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. E bija e presidentit Donald Trump shoqërohej nga princesha Lalla Meryem e Marokut.

38-vjeçarja dukej mahnitëse me një fustan të artë, të gjatë deri në tokë. Ky fustan i veçantë ishte krijuar enkas për të nga stilistja Fadila El Gadi, e cila është kujdesur për veshjet e Ivankës gjatë gjithë këtij udhëtimi.

Me një buzëqeshje rrëzëlluese, nëna e tre fëmijëve i la të gjithë pa fjalë me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
“Kisha gishtat me sherbet”/Çmendina zbulon “mesazhet” sekrete të Bashës me demokratët

Çmendina Dublim ka postuar sagën e radhës së mesazheve sekrete, kësaj radhe mes opozitës së vendit. “Çimka” kësaj radhe është...

Close